خانه / اجرای انواع سقف و دیوار کاذب

اجرای انواع سقف و دیوار کاذب

امروزه در دنیای ، مدرن تمامی طراحان و معماران  به دنباله سبک سازی و ظریف سازی در ساختمان هستند و این نیاز باعث شد که متریال های جدید وارد بازار شوند و کار معماران را در این رابطه راحت تر کنند و این نوع متریال ها باعث انقلاب بزرگی در زمینه معماری ساختمان شده است و این صنعت دست به دست چرخیده و امروز روز به کشور عزیزمان ایران رسیده و باعث زیبا تر شدن مکان های زندگی و کار ما شده است و ما را همگام با کشور های غربی در زمینه معماری نوین نزدیک تر کرده است.

سقف و دیوار کاذب گچی :

این متریال از ترکیب گچ و الیاف ساخته شده است و بسیار سبک و بادوام است و می توان تمامی مدل های طراحی شده ؛ از منحنی تا طرح های سه بعدی را اجرا کرد و با یک نور پردازی مدرن چشم گیر و دل نواز می شود.

این پانل ها در انواع عایق صوتی ، عایق رطوبتی و عایق حرارتی می باشد و بر حسب نیاز، فضای مد نظر و شرایط ؛مورد استفاده قرار می گیرد.

سقف کاذب

اجرای سقف کاذب گچی

سقف کاذب/روژانا دیزاین

درز گیری و بتونه کاری

سقف و دیوار کاذب/روژانا دیزاین

نقاشی سقف و دیوار کاذب

نقاشی سقف و دیوار کاذب/روژانا دیزاین

نورپردازی سقف و دیوار کاذب 

نورپردازی سقف کاذب/سقف و دیوار کاذب/روژانا دیزاین

اجرای سقف کاذب اداری

سقف کاذب اداری/مشبک/روژانا دیزاین

سقف کاذب کشسان :

سقف های کشششی بسیار سبک و زیبا هستند و کاری جدید و امروزی و جنس آن از نوع پلاستیک قابل بازیافت ،ضد آب ، قابل شستشو ، غیر سمی ، صدر درصد قابل بازیافت ، مقاوم در مقابل اثرات ناشی از آب و رطوبت وقابلیت تاثیر بر تصور و تجسم فضایی

  مدل های آن  عبارت اند از چاپی ، براق و مات و  در ۲۰۰ نمونه رنگ می باشد .

ترکیب سقف کاذب گچی با سقف های کششی

ترکیب سقف کاذب گچی با سقف های کششی/روژانا دیزاین

سقف کشسان/روژانا دیزاین